Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayati

Recep Tayyip Erdoğan’ın Hayati


Recep Tayyip Erdoğan Hayati

Recep Tayyip Erdoğan 1954 Senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Aslen Rizelidir ,Sayin Başkanimiz Recep Tayyip Erdoğan Kasımpaşa Piyale ilkögretim okulunda 1965 yılında mezun olarak  , Lise öğrenimi için   İstanbul İmam Hatip Lisesinde öğrenim görerek Lise Hayatini Tamamlamıştır. 1981 Senesinde Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî Bilimler Fakültesinde tamamlayarak  her öğrenci gibi öğrenim durumunu başarili bir şekilde tamamlamiştir.üniversite mezuniyetinden sonraki hayati tamamiyle siyaset’e yönelik çalişmalar ile sürdüren Sayin Başkanimiz Recep Tayyip Erdoğan Dünya Lideri olma yolunda  kendisini bu senelerde belli etmiştir.  Sayin Başkanimizin  gençlik dönemlerinde 1969 ve 1982 yıllarinda 2. lig takımında hobi olarak futbol tutkusu olduğunu da bilmekteyiz. Sayin Başkanimizin bu dönemlerde idailist bir karakteri ve yapisi olduğunun mesajlarini vermektedir Sayin Başkanimiz 2001 yılının agustos ayinda Adalet Kalkınma partisini kurarak Türkiye’de yeni bir ışık saçmıştır. Parti ilk kurulduğu zaman 74 kişilik bir ekip ile yola cıkan sayin Başkanimiz Recep Tayyip Erdoğan  2001 yılından bu zamana kadar Türkiye Cumhuriyeti ve Vatandaşlari için  birçok güzelliklere ve yeniliklere imza atarak adini dünyaya duyurmuş ve  Türkiye’Ye yakışın bir Lider olarak dünyaya duruşunu göstermiştir. Siyaset’e İstanbul Belediye başkani olarak başlayan Recep Tayyip Erdoğan Hayati nda  herşeye ayni pencereden bakarak ülkesi vatani vatandaşlari için gecesini gündüzüne katarak en güzel ve hızlı şekilde büyük bir Türkiye  olmak yolunda sağlam adımlar atmiştir. Türkiye’de en çok oy ile seçilen Başkanimiz Önceliği Türk milletini yüceltmek ve  dıs ülkere karşi daha güclü bir ülke haline getirmek olduğunu vurgulayarak bu çalişmalarinin sonucunda  Kendi partisinde çok güzel başarilara imza atarak Türkiye  için en  güzelini düşünmeye başlamiştir.

Mobil Sohbet

Recep Tayyip Erdoğan hayati

AK PARTİ SOHBET ODASİ TIKLA SOHBETE KATIL 

 

Türkiye Mobil Sohbet

Sağlık Sektöründe Yeni şehir hastaneleri yaparak vatandaşlarina sağlık konusunda  ne kadar önemli bir adim atildiğini gösterecen Sayin Başkanimiz artık Türkiye alan el değil , veren el olacak sözünü söyleyerek   Türkiye’yi daha güzel günlerin geleceğinin mesajini vermiştir. Bugün baktiğimizda  Giresun ilçelerinde ki hastanelerin hepsinin  çok güzel bir inşaat ve teknik donanim ile doldurulduğunu görmekteyiz  geçmişe döndüğümüzde  teknolojiden yoksun sağliktan yoksun bir 780 milyon metrekarelik toprağin her ilini her ilçesini her kasabasini kendisi bizzat gezerek eksikleri yerinde görerek vatandaşlarin neye ihtiyaçlari olduklarinin farkına vararak  16 yıllık siyaset döneminde bütün eksikleri tamamlayarak günümüz Türkiyesinde çok önemli bir adım atmiştir. Sayin Başkanimizin söylediği söz ne kadar da doğru Sen Türkiyesin büyük düşün sözünü artık uygulamaya alarak en güzel ve hızlı bir şekilde ilerleme yolunda başarilarina yenisini katarak her sene üstüne katarak Türk milletini dünyaya karşi ne kadar zengin ve  sağlıklı bir yaşam süreceklerini belirtmiştir. Sayin Başkanimiz Recep Tayyip Erdoğan’in Hayati adi başliğinda kendisine o kadar çok şey borçluyuz ki Türkiye’yi Türkiye yapan Lider , Türkiye’yi İMF’den kurtaran Lider , Türkiyeyi  yoksul ve teknolojisi durgun ülkelere karşi kardeş ülke olarak göstererek güven sağlayan ve bunu sadece Türkiye ve Allah için Yapan bir Liderden bahsetmekteyim.  İstanbul’a olmaz dedikleri herşeyi yaparak adeta bir teknoloji şehri haline gelen istanbul dünyanin sayili şehirlerinden biri olarak dünya’da adindan sıkca söz ettirmektedir. Bunu yapan Sayin Başkanimiz ve kurmaylaridir AK parti yönetiminde çalişip hizmet etmiş  millet vekilleri , Belediye başkanlari , muhtarlar hepsi el ele vererek  en güzel ve sağlıklı bir şekilde  Türk milletinin istikbali ve geleceği için adeta savaş vermişlerdir.

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir

Recep Tayyip Erdoğan Kimdir

 

15 Temmuzda yaşanan üzücü olayda yüzlerce şehit verdiğimiz taktirde hedefin Sayin Başkanimizin olmasi ne kadar da alçakca bir  hamledir. Rabbim izin vermedi bizim Liderimizi bize bağişlayarak ülkemizi bölmek isteyen ülkemizi parçalamak isteyenlere en güzel cevabi yine Türk Milleti vermiştir. Dilerim bir Daha böyle birşey ile yüce türk milleti karşılaşmaz ve dünyanin saygi duyduğu liderimiz ile daha güzel günler göreceğimize inanıyoruz. Recep Tayyip Erdoğan hayati konu alarak ülkemiz için yapmiş oldugu güzellikleri anlatmaya kalkarsak günlerce yazabileceğimiz kadar güzel sözlerimiz vardir Bizim için Türk milleti için yapmiş olduğu sağlıklı adımlari unutmamız mümkün değildir ve Türkiye bir daha böyle bir Lider böyle bir Başkan göremeyeceğini düşünmekteyiz. Suriye savaş’a girdiğinde  hiçbir ülke  destek cıkmayarak binlerce vatandaşi ölüm’e sürüklerken Başkanimiz Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin kapılarini açarak onlara kuçak acarak Türk milletinin ne kadar asil ve  soyunun ne kadar kaliteli olduğunu dünyaya bir kez daha göstermiş oldu. Türkiyenin şuan ki durumunu ele alacak olursak eğer  ülkemiz Sayin başkanimiz Recep Tayyip Erdoğan ve kurmaylari sayesinde çok güzel bir statüde ve gün geçtikçe büyüyen gelişen bir Türkiye olduğunu görmekteyiz. Çoğu ülkenin savaş içersinde ve bölünme içersinde olduğunu görüyoruz ve bizim ülkemizde huzur bariş olmasi için adeta savaş veren Sayin Başkanimiz yurt dişi ziyaretlerin de  arap ülkeleri ve asya kıtasinda ki ülkelerin liderleri ile karşilandiği zaman tam bir lider sıfatıyla karşılandığını gördükçe gurur duyuyor ve onurlanıyoruz. Büyük türkiyeye yakışan budur böyle bir lider dünyada yoktur. Artık Avrupa birliği gibi bir durumu düşünmüyoruz biz güç geçtikçe büyüyen ve gelişen bir ülkeyiz diyen Sayin Başkanimiz  Türkiye İMF’ye borç verir duruma geldiğini bilmektesiniz bizim için avrupa birliğinin pek bir önemininde olmadiğini görmekteyiz. Son Referandum seciminde %51’lik halk oylamasi ile Başkanlığa ilk adımını atacak olan Liderimiz Türkiye için en sağlıklısını düşünüyor ve uyguluyor. Geçmiş Dönemde ulaştirma bakani olarak görev alan sayin başkanimiz Binali yıldırım Sayin  Başkanimiz ile 25 yıllık dostluğunu sürereken siyaset’de omuz omuza vererek Türkiye’yi  geliştiren büyüten bir sistem kurarak gün geçtikçe daha da  kaliteli ve sağlıklı bir hal’e getiriyorlar Rabbim Sizleri başimizdan eksik etmesin Devlet büyüklerimiz olarak  ülkemizi en güzel şekilde temsil ediyor ve   zirveye taşiyorsunuz Allah yar ve yardimciniz olsun Yüce Türk milleti sizlerin arkadaşinda bir gölge olarak daima olacaktir. Sayin Başkanimiz

Recep Tayyip Erdoğan

‘a ne söylesek kurmaylarina ne söylesek azdir inşallah daha güzel işler yaparak yeni nesil daha da huzur sağlık bariş içersinde büyüyecektir.

YORUMLAR

Kurtar bizi Tayyip baba…

Cok guzel bi hayat hikayesi ve dik durus ya devlet basa ya kizgun lese bu vatan sahipsiz. Degil bastaki nasilsa sondakide oledir. Recep tayyip erdogan varol hep ol.

türkiyenin ve dünyanin en güzel lideri sensin Allah seni başimizdan eksik etmesinn SAyin başkanimizzz

Her ne kadar kendini sevmesemde onaylamasamda eline saglik guzel ve ayrinliti bir yazi olmus meraklilarina tavsiye ederim:)

Her daim Ülke için çalışan güzel bir hikaye

Partisini desteklemediğim halde bu adamı seviyorum, keza şuan bir partide de değil:) Büyüksün RTE.

Eskiden Ülkücülere Reis derlerdi Şimdi RTE Ye gizli ülkücü bu adam 😀

büyük reis helal sana

Sayın Cumhurßæskanımız allah sizi ßaşımızdan Eksit etmesin

Kendisini cok seviyorum Paylaşım güzel içerik anlamlı olmuş başkanimiz iyiki varsin

En Onemliside Sağlıkta Yaptigi Reformlardır Partili Partisiz Herkesin Gönlünde Gizli taht Kurmus Birisidir Buyuk ReiS RTE

KOCA REİS BEE!

Gerçek çok güzel olmuş, elinize sağlık başarılar dilerim..

Reissss izindeyiz sonsuza kadarrrrr

Ülkemizde çok güzel işler yapıyorsunuz başarılarımız devamı insallah

Herkes duydu Türkiye daha güzel olacak başkanımız varken

İyi ki varsiniiz başkanımız siz çok yaşayın Allah türkü yuceltsin

Biliyorum siz ülkemiz için en güzelini yapacaksın iz

dogruuu evettttttt

Huzur refah ve guclu bir turkiye icin rte bu millet arkanda her daim

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis