Mobil Sohbet Üçretsiz

Mobil Sohbet Üçretsiz


Ücretsiz Mobil Sohbet  diyince insanlar hemen telefonlarina sarilip sadece  internet ücretlerini karşilayarak  internette sörf etmenin tadini cikariyorlar. 2 Gb bir internet paketi normal bir orta yaşli insan’a 1 ay giderken genç arkadaşlar daha çok  Mobil Sohbet  odalarini tercih ettikleri için internetleri normal bir  akıllı telefon kullanan vatandaşa göre çok cabuk bitiyor bizler sizler için şöyle bir kampanya başlatmaya karar verdik. Artık Sohbet  ettiğiniz adres sizin için bir internet paketi sağlayarak bizlerle geçirdiğinizin zamaninin ücretini siz vermeyeceksiniz  bu farkı nasıl mi oluşturacağiz. önçelikle  bu maddelerden bahsedelim Türkiye’de bir ilk başlatiyoruz sizlerde yer almak istiyorsaniz eğer Mobil Sohbet odasinda yerinizi almanizi tavsiye ederiz.

1-)Mobil Sohbet  odasinda daimi kullanicisi olmak ve her gün giriş yaparak kendinizi unutturmamalisiniz. Gerek Sohbet gerek oyun kanallarin da  faal olmali  Sunucu içersinde aktif bir kullanici olarak rol almaktasiniz. Zaten Mobil Sohbet  odasina girenler bilirler Sohbet edilir herkez sohbet eder.

2-) Mobil Sohbet  odasindan aldiğiniz internet paketleri aylık 2 GB kotasi olacaktir ve  kullaniminiza ve aktif olmaniza göre yenilenecektir veya düşürecektir. Bu tamamen mobil Sohbet  sitesinde oldugunuz zamanlarda göz önünde bulundurulacak ve kontrol sağlanacaktir.

3- Mobil Sohbet kullanicilarina kattiğimiz avantajlar ile Türkiye bir ilk  olarak başlattiğimiz kampanya kapsaminda ki bedava internet  kampanyasi tamamiyle sitemiz  sadece 1 ay kadar kısa bir süre içinde kendini tanitan kullanicilar için geçerlidir. katılımlarina göre  İnternet paketlerinde artiş veya düşüş olacağini bilmenizi isteriz. Sizlerin daha sağlıklı rahat bir  sohbet   ortamında bulunmaniz için paketim bitiyor demeyeceğiniz bir    Mobil Sohbet  platformu oluşturmuş durumdayiz.

Bay Bayan    Mobil Sohbet odalarin da yüzlerce kişi arasinda sende yönetici olma hakkın sahip olmak istiyorsan sende aramiza katılıp ayin kullanici  olduktan sonra VİP  kullanici olarak devam ettiğin platform’da kısa zaman sonra  Yönetici olarak uzman ekip ile birlikte yoluna devam edebilirsin. Herşey senin elinde Mobil Sohbet odasinda istediğin her erişime sahip olmak istiyorsan  Sevgi Saygi içersinde geçireceğin zamanini iyi kullanip platformda ki kampanyalardan ve avantajlardan en iyi  şekilde faydalana bilirsin.

YORUMLAR

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis