2085
Mobil sohbet Sitesinde Nasıl Yetkili Olabilirim

Mobil sohbet Sitesinde Nasıl Yetkili Olabilirim


Sunucu sohbet Sitelerinde Yetkili olmak her kayitli üyenin bir şansı veya  hakkı dediğimiz anlar olmakdadir. Görevli operatör olmak istiyorsaniz tabi öncelikle rumuzuuna kayit oluşturmalisiniz  global kanallarda  hangisinde yetki istiyorsaniz kanalda sohbet’in akışını değiştirmelisiniz varlıgınızı kanal  görevlilerine belirtmelisiniz sohbetiniz ile  sizi farkettiklerinde  (+) voice vererek aslında sunucuda ki ilk yetkinizi almiş olursunuz diğerlerinde farkli olarak kanal da girişte gözüküyorsunuz yukarda. sonrasinda  voice ile başladiğinizi düşünerek neden Kanal görevlisi veya yardimci founder olmak için daha fazla online zaman gerecektir. Mobil Kanal Fonderi olmal için  gün içersinde düzenli olarak mobil site ye giriş yapmaiş bulunmaniz gerekecektir. Bagli oldugunuz bir yönetim ve ekibin lideri oldugunuzu unutmamalisiniz.  Bu sekılde sürdüğünüz Sunucu founderliğinizi artik Sunucu admini olarak devam etmek  isteyeceksiniz tabi basamaklari adım adım cıkmak oldukça eglencelidir. Admin oluncaya kadar ki bölümde mirc mobil sohbet programını kullandiğinizi daha iyi anlayacaksiniz komutlar ögrenerek saldırılarda nasıl davranmasi gerektiği ikili diyaloglar’da ortayi bulan taraf siz olacaksiniz.

 

Peki sunucu admini olabilir miyim bunlar için ne yapmaliyim  sizce?
Sunucu administratör olmak demek bir nevi ev sahipliği gelen kullaniciyi en güzel şekilde ağirlamasi ve mobil site de bulundugu saatler içinde   o kullanıcinin huzuru ve sohbet akışınin  yetkileri için de oldugunu bilmesidir. sunucu saldırılarin da günümüzde artık tek bir komut ile bir çok saldırı  kesebilirken bir de sunucu içersinde koruma botumuz mevcuttur bu bot’u kullanmayi ögrenmeleri gerekmektedir site içersindeki her türlü haraket’i yetkileri dahilinde ki bütün komutlari ögrenip  bot ile müdahile edilmelidir daha hızlı ve prof. sekılde oluyor.
Bu sebeble yönetici oldugunuz da artık herkezin sizi tanidiğini unutmamalisiniz cünkü gözler sizler üzerinde olacaktir  400 kısılık bir mobil sohbet sitesinde yönetici olmak zor oldugu gibi eğlencelidir de Sizleri bgeklkeriz aramizda zaman geçirerek birbirimizi daha iyi taniyip  bizde burda yönetici olabiliriz derseniz buyrun gelin.

YORUMLAR

çok güzel anlaşılır bir dille anlatılmış merak ettiğim her sorunun cevabı var 🙂

bende yetkili olmak istiyorum kendi odamı kurmak istiyorum diye bence gelmeli cok seviyeli ve güzel bir Mobil sohbet sitesi

bence cok guzel herkez yetkili olmak ister böyle bir mobil sohbet sitesinde

mirc mobil hakknıda güzel bir calısma olmus tesekkürler http://www.mobilsohbett.com

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis