1913
Mobil Sohbet Sitemizde Uyulması Gereken Kurallar

Mobil Sohbet Sitemizde Uyulması Gereken Kurallar


Aslında çogu  mobil sohbet sitelerinde kurallar aynidir değişmez ama işleyiş her zaman farkli olmuştur. Kurallar’a göre  bir sunucu yönetmek oldukca zordur o kadar milleti bir araya toplayip da  sorunsuz bir gün gececeğine inanmam zor doğrusu.
Herkezin oldugu gibi benimde bir kurallarim var bunlarin kullanicilarin daha rahat sohbet etmesi içindir. ve rumuzlari kayitli kullanıcılarimiza öncelik verilmediğini de belirtmek isterim. kayıtsız nickler’in şikayetleri tam olarak değerlendirilmeyecektir.
Sunucuya bağlandiğiniz da Sunucu yetkililerinin ve Sunucu sahibinin Forum şeklinde karşısına cıkan bülten de  Sunucu kurallari ve görevlilerinden bahseder.

Sunucuya bağlandiğiniz da su mesaj gelecektir. ücretsiz Kayitli  üyeler’e :

<BILGI> IP Adresiniz, 82.271.94.345
<BILGI> IDENTINIZ Mobilsohbett
<BILGI> Baglanti bilgilerinz, Tarih ve saat ile birlikte LOG Alinmistir.

Girişiniz Sisteme tanıtılmıştır hangi şehirden giriş yaptıgınızı güvenliğiniz için göre biliyoruz. ve sadece Yetkili adminlerin göreceği bir paneldir kimseyle paylaşılmaz.

 

Mobil Sohbet odasini taniyalim :

Sunucu Yoneticilerini /Motd Komutu Ile Gorebilirsiniz.
-Sunucu içersinde ki kullanıcılarin huzur ve sohbetinden sorumludur yarim  kanali #operhelp dir.

Online Yöneticileri, /IRCOPS Komutu Ile Gorebilirsiniz.
-Sunucu içersindeki adminleri bu komut ile görebilirsiniz global kanallarda (+h)  takısı sadece yöneticiler’e verilmiştir bilginize özelden de talep de buluna bilirsiniz.

Sunucu Kurallarini, /Rules Komutu Ile Gorebilirsiniz:
-Sunucu içersinde uyacağiniz ve arkadaşlarinizi uyaracağiniz kurallari belirtmektedir. Sunucu sahibi dahil hepsi bu kurallara uymak zorundadir.

Vhost Hakkinda Yardim Icin, /NS VhostHelp:
-Site içersinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobile sohbet uygulamasidir. Rumuzunun durumunu ve takılar ekleyerek kendisine yeni bir kimlik yaratmasini sağlar. hobilerinden yaş burc takım ve diğer alternatifler sunmaktayiz.

Vhostlari Listelemek Icin, /NS VhostList Komutunu Kullaniniz:
-Site içersinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir. Kayitlamak istediğiniz  rumuzun durumu hakkında bilgi verir
Kayitsiz rumuz ise servis botunun statüs’de sizi yönlendirmesin izleyerek  Yardim icin, /NS HeLpOp  Komutunu kullanabilirsiniz. Bu komutu kullandığınız da otomatik olarak   #Help kanalındaki görevliler size konu hakkında bilgi sunumu yapmaktadir.

Sansinizi Denemek Icin, /NS Sans Komutunu Kullaniniz:
-Site içersinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil  sohbet uygulamasidir komutu uyguladiğiniz da size güzel sözler yazarak arkadaşlariniz ile paylaşmanizi belirtiyor .

Global  Kanaliniza Girmek Icin, /NS Kanal Komutunu Kullaniniz:
-Site içersinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir. Global kanallardan yanlışlıkla cıktınız da veya oda değişmek istediğiniz de  bu komutu kullanarak mobil sitemizde gezinti yapabilirsiniz.

Durumunuzu Belirtmek Icin; /NS SET DURUM Durumunuz Komutunu Kullaniniz:
-Site içersinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir.Bilgisayar başinda işiniz oldugunuz da veya dişari cıktınız da  durumunuzu belirtecek bir bot size gelene kadar  mesgul oldugunuzu hatirlatiyorum online oldugunuz da otomatikmen moddan cıkıyor.

Baskalarinin Durumunu Gormek Icin; /NS Durum NICK Komutunu Kullaniniz:
-Site içersinde kayıtlı üyelerimizin kullanmış oldugu ücretsiz mobil sohbet uygulamasidir Arkadaşlarinizdan haberdar olmak için güzel bir program

MOBİL SOHBET SİTELER İÇİN YENİ DÖNEM BULUNDUGUNUZ ŞEHRİN  HABERLERİNDEN  ANLIK BİLGİ SAHİBİ OLABİLİYORSUNUZ.

YORUMLAR

sohbet ederken bazı kurallara uyulması gerekli bunun açılımı gayet başarılı bir şekilde anlatılmış tebrik ediyorum paylaşımı beğendim

kurallar cok acık ve net bi sekılde yazilmiş emeğe saygi yorumsız bırakmayin

uyulmasi gereken kurallar cok acik ve net bence de herkez uysun 😀

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis