1051
Mobil Sohbet Sitelerinde Kullanıcı Engelleme Nasıl Olur?

Mobil Sohbet Sitelerinde Kullanıcı Engelleme Nasıl Olur?


Mobil Sohbet Sitelerinde  Sizleri Rahatsız eden Kullanıcılari Engellemek Sizlere anlatacağimiz metin ile açıklayici olacaktir. Öncelikle Sizi rahatsiz eden kullanıcı engellemek için Nikinizin Kayitli olmasinda yarar vardir neden derseniz. Kayit etmiş olduğunuz Rumuzunuz ile Engellemek istediğiniz kullanıcı gerek İP adresinden gerekse kayitli rumuzundan engelleye bilirsiniz. /ignore Rumuz  şeklinde yaparak istediğiniz kullanıcının size mesaj göndermesini engelleye bilirsiniz. Global Kanallarda sizin Rumuzunuzu yazdiği taktirde mesajlarini görmezsiniz.

Bu şekilde Engelleme işlemini yapmiş bulunuyorsunuz. Sizleri rahatsiz eden kullanıcılardan kurtuluyorsunuz? Peki Sizi farkli rumuzlardan rahatsiz etmeye deavm ettiğinde nasıl bir yol izleyeceksiniz? öncelikle Global kanallarda bulunan görevli op ve sop lardan destek alarak size kanalda kötü söz hakaret gibi sözler yazmasini engelleyebilirsiniz. Bunun’da yeterLi gelmediğini düşünürseniz kullanıcının sizi rahatsiz etmeye devam ettiğini farkederseniz eğer Operhelp kanalı sunucunun yardim kanalidir reklam/kötüsöz/küfür/ gibi davranişlarda Sunucu görevli adminlerin size yardim olacaği bir odadır. Operhelp kanalında yardim alabilmek için Görevlilerin size  (+)voice  vermesini beklemelisiniz. Voice verildikten sonra sizi rahatsiz edici sözleri tavirlari operhelp kanalında yetkililerle paylaşarak durumu izah edebilirsiniz.

Sizi Rahatsiz eden kullanıcıdan tamamen kurtulmak isterseniz. /mode Rumuz +D  bu komutu uyguladiğiniz da kayıtsız rumuzlarin size yazmasini engellersiniz bu komut sadece size özelden yazmak isteyen kullanıcılar için geçerli olacaktir. Genelde hiçbir şekilde yazilarin bu komut ile bir alakasi olmadiğini belirtiriz.

Kullanıcı engelleme komutu  /İgnore Rumuz  şeklindedir
Rumuzu kayitsiz kullanıcılarin size yazmasini engellemek için /mode Rumuz +D

Bu şekilde Sizleri rahatsiz eden kullanıcılardan kurtula bilirsiniz mobil sohbetinize kaldığiniz yerden devam edebilirsiniz. Hakaret veya kötü söz gibi davranişlarda’da  operhelp kanalını  nickserv ve Chansev komutlari için Help Kanalını ziyaret etmeyi unutmayiniz. Kanaldaki Görevlilerden de yardim alabilirsiniz. tabiki önerimiz sunucu içersinde görevlilerden tam destek alarak sonuça hızlı bir şekilde ulaşmanizdir. Mobilsohbett sitelerinde Keyifli Sohbet etmek isterseniz bu şekilde sorunsuz şekilde sohbetinize devam edebilirsiniz.

YORUMLAR

Başarili bir anlatim olmuş elinize saglık

Başarılı bir yazı olmuş, kim yazdıysa gerçekten eline koluna emeğine sağlık.

yaa bişi sorcam gercekten. özelde uygunsuz sohbet yapıolar. görmek istemiyorum. yazmasınlar bana özelde. nasıl olcak biri yardım edemiz mi ?

bu arada cok güzel site olmus. teşekkürler canlar.
keyifli sohbetler dilerimm.
http://www.mobilsohbett.com
iyiki varsınız.

Güzel açıklama elinize sağlık.

gerçekten güzel bir paylaşım olmuş ve çok başarılı emeğinize sağlık

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis