1628
Mobil Sohbet Servisini Kullanmak Ücretli Mi

Mobil Sohbet Servisini Kullanmak Ücretli Mi


Dünya’nin merak sardığı Mobil Sohbet servisi  doğrusu ücretli olacak mı yoksa olmayacak mı tartişmalarin ilgi odaği oldu diyebiliriz.  Aslında Türkiye’de mobil uygulamalar ücretli bir rol almamaktadir. Aksine insanlari çekmek için  bulunduklari siteye getirmek için  reklamlar yaparlar.  Bizler Mobil Sohbet uygulamasini Sunarken hiç bir şekilde ücret almak için bu sistemi kurmuyoruz. Tam aksine kullanıcılarin birbirleriyle sıkı diyaloglar kurmasi için herşeyi ücretsiz yaptiğimizin zaten farkındasiniz mobil sitemize gelen kullanıcılar bu keyfi yaşamaktadir. istanbul Ankara izmir  mobil sohbet kanallarimiz mevcuttur yorumlardan sohbetin ne kadar hızlı geliştiğini göre bilirsiniz . Sizlerde caninizin sıkıldıgını anladiğiniz anda  mobil uygulamamizi kullanarak ücretsiz erişim sağlaya bilirsiniz.

Genellikle ise mobile avrupa‘dan giren kullanıcılarin da  memleketi ne kadar özlem ve hasret duyduklarini belli ediyorlar. ücretli bile olsa mobil uygulama alacaklar girecekler Mobil servis şimdilik ve sonsuza kadar ücretsiz kalacaktir Sizlerden ücret veyea kontur karsılıgı talepde bulunanlarin mobil kanalın dan cıkmalisiniz. insanlarin paralarin da gözü olanlarin sitesinde  değil insanlarin gönlünde olan sitede mobilsohbett.com da buluşmaniz dileğiyle.

mobil sohbet

                      mobil sohbet

 

Yeni Giren kullanıcılar için Kısaca Gerekli Olan Bilgiler :

1-) RUMUZUNUZUN MAİL ADRESİ DOĞRU OLMALİDİR. RUMUZ ŞİFRENİZİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYİNİZ. TC. KİMLİK VEYA KART NUMARASİ TELEFON GİBİ NUMARALAR VERMEYİNİZ. SİZLERİ RAHATSİZ EDENLERİ OPERHELP KANALI DA ŞİKAYET EDEREK UZAKLAŞTİRA  BİLİRSİNİZ.

2-) MOBİL SİTE İÇERSİNDE KİŞİLERİ BİRBİRLERİNE OLAN SOHBETİ SEVGİ SAYGİ İÇERSİNDE DEVAM ETMEKTEDİR.KÖTÜ SÖZ KÜFÜR GİBİ DAVRANİŞLARDA KANALDAN UZAKLAŞTİRALACAKSİNİZ. 1 SAATLİK KONUŞMA YASAĞİ GETİRİLECEKTİR SONRASİNDA KONUŞMAYA DAHİL OLABİLİRSİNİZ.

3-) MOBİL KANALLAR DA GÖREVLİ YETKİLİ OLAN KULLANICILARİMİZ SİZLERE RAHATSIZLIK VERENLERİ TESPİT EDEREK ONLARİ KANALDA UYARİP TARTİSMAYA SON VERECEKTİR. SİZ TARTİŞMAYA MÜDAHİL OLMAYİNİZ.

4-) RADYO KANALIMIZ DA  ONLİNE DJ’LERDEN İSTEK PARCALAR İSTEYE BİLİRSİNİZ BİR ARKADAŞİNİZ’A ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ SİTEMİZDE DJ OLMAK İSTERSENİZ DE BELLİ BİR SÜREDEN SONRA MOBİL ÜCRETSİZ SOHBET ODASİN DA GÖREVLİ VEYA YÖNETİCİ OLMAYA HAK KAZANA BİLİRSİNİZ.

5-) KURALLARİMİZİ OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. MOBİL SOHBET SİTESİN DE SİZLER İÇİN HER ZAMAN ÜCRETSİZ KALACAKTİR

YORUMLAR

ücretsiz sohbet etmenin güzelliğini yaşamak çok güzel duygu bunu bizlerle paylaştınız için ayrıca teşekkür ederiz 🙂

istanbul mobil sohbet

odasinda olmak çok güzel yeni dostlar yeni arakdaşlar edindim sizleri tanidiğima çok memnunum

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis