1391
Mobil Sohbet Odalarinda Rumuz Kayitlari

Mobil Sohbet Odalarinda Rumuz Kayitlari


MobilSohbett Sayfasina Hoş Geldiniz.. Daha önceden Hiç mobilsohbett sitelerine girmemiş Kullanicilar’a Nasıl Rumuz KAyıt edilir. Rumuz Kayit ederken hangi bilgiler verilir ve sizlerin nasil bir gizliliği olmalıdır bu konuda Sizlere Rumuz Kayitlarini ve devamli Sohbet edeceğiniz mobilsohbett sitemizde tabiri caizse bir kimlik oluşturmak gibi o rumuzdan sizin sorumlu olmanizi belirtiriz.

Öncelikle Rumuz kayit etmek için Kullanacağimiz Komutu sizlere belirtelim. /ns register şifreniz Mail adresiniz   bu komutu uyguladiğimiz zaman  Nikinizi Girmiş olduğunuz mobilsohbett sitesinde kayıt altına almiş oluyorsunuz. ve ip adresiniz’e bağli bir Rumuz haline getire biliyorsunuz. Nikinizi Kayit ettikten sonra 60. saniyelik nikinizin şifresini girmesi için Size zaman tanımaktadir. Nikinizin şifresini Nasil gireceğinizi Belirtelim aynı şekilde tek bir komut ile şifrenizi girebiliyorsunuz. Rumuzunuzu mobilsohbet girişine yazdiğiniz andan itibaren şifreli olduğu için Rumuzunuzun şifresini sizden isteyecektir. Sizde belirtmiş olduğunuz şifreyi girerek rumuzunuzun şifresini girip kolaylıkla sohbet edebiliyorsunuz. mobilsohett sitesi içersinde Rumuzunuzu şifresini girmek için bir yol daha belirtelim sizlere. /identify ŞİFRENİZ bu şekilde yaparakda rumuzunuzun şifresini girmiş oluyorsunuz. Peki nikinizin Şifresini unuttuğunuz an ne yapmanız gerekecek öncelikle Secmiş oldugunuz mail adresinin sizin aktif kullandığınız e-posta olması gerekmektedir.Şifrenizi unuttuğunuz da mobilsohbett platformu içersinde ki Operhelp yardim Kanalında ki Yöneticilere bilgi vererek kayıtlamiş olduğunuz e-posta adresinize şifreniz tekrar gönderilecektir. Rumuzunuzu kayit ederken mail adresinizin kesinlikle sizin aktif kullandiğiniz bir adres olmasi gerekmektedir. Sitemizde Rumuz kayit işlemi ve şifre işlemleri bu şekilde gerçekleştire biliriz.

Rumuzunuz kayitli ise bir başkasi tarafindan kullanılanamaz. Bunu bir kaç komut ile de gerçekleştire bilirsiniz. Rumuzun ile mobilsohbett sayfasina Giriş yaptiğiniz andan itibaren 20 saniyede belirtmiş olduğunuz rumuzun şifresi girilmediği taktirde  rumuzunuzla giren başka kullanıcılar sistemden otomatik olarak atilir ve tekrar başka bir rumuz ile girişi sağlanir. Bu komutlari ise  mobilsohbett sayfasi içersindeki HELP kanalından destek alabilirsiniz. Sites içersindeki yetkililerden bahsediçek olursak…

Help Kanalı : Sohbet içersindeki Rumuz kayıtlari ve Kanal kayıtlarinda yardimlaşma adina kurulmuş bir Kanaldir.

OperHelp Kanalı: Sunucu içersinde ki Şikayet ( Kullanıcı , Yetkili , Reklam ) / Öneri / X:Line vb. konular hakkında yardım verilmekte ve yönlendirme yapılmaktadır.

Gobal Kanallar : Sunucu içersinde Yetkili olabileceğiniz ve Sohbet edebileceğiniz odalardir.Bu odalarda online yöneticiler ve görevli arkadaşlar vardir.

YORUMLAR

Başarili olmuş

EVet rumuz kayıt etmeyi ögrendim artık sohbet edebilirim 🙂

çok açıklayıcı gayet güzel başarılı olmuş

mobil sohbet odalarında rumuz kayıtı bu kadar basitmiymiş. cok güzel gercekten. kolaylıkla mobil sohbete baglanabilecegimiz demekki.
nickimizin bi baskası tarafından kullanılmaması için nick yani rumuz kaydı cok önemli.
ücretsiz mobil sohbet imkanı veren siz degerl isite yöneticilerimiz teşekkürler.
http://www.mobilsohbett.com mobil sohbet odalarında sohbet etmek bir ayrıcalık efendimmmm :))
keyifl ichatler. mucx 😉

Güzel makale elinize sağlık,iş yapar bura.

sunum çok guzelmıs tsk ederizzz

paylasim icin cok tesekkürler bilgili olmuıs sagolun

çok güzel paylaşım olmuş merak ettiğim soruların cevabını buldum tşk ederim

omegla sohbet sohbet hilbetSohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis