Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları


İnsanlarin Artık kullandıklari Mirc Sohbet Siteleri Günümüzde pek çok farkli kategoride yer almiştir. İnsanlar bilgisayar programlari kullanakar arattiklari ve girdikleri  Mobil Sohbet odalarin da  güzel zamanlar geçiriyorlar.  İnsanlar  artık mirc kullanmaya biraz son vermiş durumda teknoloji ile ilerleyen  dönemlerde sizlerde teknolojiye ayak uydurarak Mobil Sohbet programini akıllı telefonlariniza veya  tabletlerinize indirerek oturdugunuz yerden  mirc sohbet etmenin tadini  cıkara bilirsiniz. Dediğimiz gibi insanlar artik bilgisayar başinda oturmak istemiyorlar özellikle yaz aylarinin geldiği bu zamanlarda tatile cıkarken  sokağa cıkarken  bilgisayarlarda ettikleri sohbetlerin daha güzel ve daha saglıklı bir ortamda saglamak için  kullandıklari mirc mobil  programı sayesinde sohbetlerine kaldıklari yerden devam ede biliyorlar. Günümüzde  piyasada akıllı telefon kullanan o kadar çok insan varki bunlarin hepsini bir araya aldiğimi zamanlarda  görüyoruz ki mirc sohbet kullanan kişiler artık daha keyifli ve güzel zaman geçirmek için  telefonlarina ücretsiz dowland ettikleri bu mobil mirc  programlari sayesinde  sevdikleriyle dostlariyla daha güzel zaman geçirdiklerini görüyoruz. Türkiye pazarina  üç dört yıl önce kadar giren Mobil Sohbet programı türkiye’de gerçekten çok büyük bir etki  yaratmiş durumda artık web site bazinda Google’da  mirc mobil  kelimesini aratan ve  bu siralamada üst siraya cıkmak için o kadar çok zaman harciyorlar ki bunlari bir hesapladiğimizda ne  kadar emek harcandiğini bilseniz emin olun yapilan işlemlere saygi duyarsiniz. Kaldı ki  insanlarin artik yapilan emeklere bile saygisi olmadiğini görmekteyiz.  neden diyeceksiniz.  Bizlerin işi google siralamasin da Mobil Sohbet kelimesini kullanarak üst siralar’a cıkarak bir sohbet mirc portali oluşturmak oluyor ilk hedefimiz Neden mi Sohbet  programlari diyorsunuz ?
1-) Birbirlerini hic tanimayan insanlar’in ne kadar uyum ve düzen içinde birbirleriyle daha güzel sohbet ettiklerini görmek istiyorsaniz bu Mobil Sohbet  odalarinda sizlerde yer alabilirsiniz ve çogu odalar ücretsizdir.
2-) insanlar bu odalara daha çok sohbet etmek , radyo dinlemek ve yanlızlıklarini gidermek için gelirler  bir takım insanlar’da  bu tarz yerlerde huzur kacirmak veya keyif bozmak için gelirler  bu tarz insanlar   her yerde ve her zaman karşimiza cıkmıştır.
3-) kimi insanlar’da  orta yaşin üstünde olan insanlar emekli olmuşlardir ve herşeyleri vardir sadece  evde zaman geçiremeyen ve  ne olursa olsun burada Mobil Sohbet etmeyi seven insanlardir ve bu tarz insanlar artık bu  tarz odalarda kendilerine çok güzel gruplar kurarak sabahlara kadar mirc sohbet  ederler.
4-) Sizlerde bu insanlarin arasinda yer almak istiyorsaniz yapmaniz gereken sadece sevgiyeyi ve saygiyi korumak olacaktir. Sonuçta insanlar burada olmaktan keyif aliyorlar ve  bu keyfi kimsenin kaçirmaya  hakkı olmadiğini düsünüyoruz.

mobil sohbet

mobil sohbet

 

Mobil Sohbet Odalari Neden ücretlidir  ?

1-) Mobil Sohbet odalari  ücretli olma nedenleri çoğunluklu  site kurucularinin çok fazla alan adı alarak ve  yıllık 2oo TL keadar ödenmesi kolay olan bir rakamı abartmalari ve  insanlarin üstünde baskı kurmalaridir. örneğin :  Benim sitemde çok user var sizlerde  gelin yöneticilik istiyorsaniz  üçretli adminlik  veya kanal görevliliği veriliyor. Buınlar’a aldanmayin ve bunlar’a izin vermeyin  internetinizin parasini sizler verirken sizler sohbet ederken neden onlara para kazandırmak gibi bir niyetiniz olmali. Zaten sitelerine girerek sitelerinde bulunarak  onlar’a bi nevi sanal  para kazanıdırıyorsunuz sanal para olarak da değil gerçek anlamda paradir.

2-)Mobil Sohbet Siteleri hep üçretli mi olacak diyorsaniz türkiye pazarinda o kadar çok mirc mobil  sitesi var ki  artık hergün ama her gün mirc sitesi  açiliyor diye biliriz. aslında herkezin  bir grubu var herkez kendi odasinda sohbet etmek istiyor bu aslında çok güzel birşeydir ve  taktir edilmelidir sonucta mirc mobil yalan insanlar para vermezler ama onlara bu ortamı sağlayan insanlar para verirler bunlarda onlarin farkında bile olmazlar  perde arkasinda olan ne vardir kimse bilemez tabi konu muhabbet olunca herşeyin güzel olacağini düşünüyorum.

3-)Mobil Sohbet İnsanlar emek harcayip Mirc Mobil odalari kuruyorlar kendilerini bilmezler ve  mirc aleminde ” LAMER” diye adlandırılırlar. ve bu tarz insanlar hiçbir yerde barinamazlar ve hiçbir şekilde dostlari arkadaşlari olmaz. sadece  bu tarz insanlar kullanılırlar  ve kullandıklarini anladıklari anda her yere saldiri yaparlar. İNsanlarin emeği varken  para harcamişken onlarin değerlerine zarar vermeleri hiç dogru değildir. Biz artık bu tarz saldırı yapanlarin ” İP” adreslerini alarak kişilik haklarimiza ve  para harcadiğimiz için maddi zararimizin  karşilanmasi için  bilişim suçlarina  sevk ediyoruz şikayetçi  oluyoruz sizlerde bu şekilde yapa bilirsiniz.Sonuçta  bu tarz Mobil Sohbet odalari oluşturan ve kuran insanlarin bir hayali var o hayalleri kimsenin çalmasina yıkmasina harap etmesine kimsenin hakki olduğunu düsünmüyorum.

YORUMLAR

Mobil ile sohbet etmenin ayricaligini bizimle yasayin

omegla sohbet omegla Sohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis