Mobil Sohbet  Hediyesi

Mobil Sohbet Hediyesi


Kampanyalara Hazir misiniz ?  Mobil Sohbet   sitemizde sizlerde ayın kullanıcı olmak için Hak Kazana bilirsiniz. Nasıl mi Mobil Sohbet odasina giriyorsunuz. Rumuzunuzu kayitliyorsunuz. sonrasinda ne mi yapiyorsunuz.

Mobil Sohbet Kanalındaki Sohbetler:

Mobil  Sohbet Kanalı Sunucunun Global kanalidir her siteye bağlanan kullanıcı bu kanala otomatik giriş yapar. ve  bu kanalda Sunucunun bütün görevlileri Administatör’leri  yer alir bu kanalda Kendinizi tanitmaniz yeni dostlar arkadaşlıklar kurmak için en ideal kanal oldugunu söyleye biliriz. Cünkü Mobil Sohbet  kanalı demek Sunucunun gözü bebeği dediğimiz olaydir. Bütün herkez ordadir ve herkez kanalda operatör olmak için  Sohbet eder  Mirc mobil programını kullanarak daimi bir kullanıcı olduğunu gösterir. Çoğu sitelerde şu kural vardir. Kendinizi tanidin bizimle zaman geçirin ve  sizi Operatörler arasinda ekibimizin içine dahil edelim diye bir  uygulama vardir. Bizlerde bu tarz yaklaşimlari olumlu karşiliyoruz cünkü her önüne gelen Global mobil Sohbet  kanalında  görevli olsaydi bir anlamı olmazdi diye biliriz.  Dediğimiz gibi 1o gün kadar zaman geçirdiğiniz taktir de sizlerde  Kanal operatörlüğü için  en alt seviden hani  OP (@) olarak ilk kanal görevliliğine adiminizi atabilirsiniz.  Sonrasi zaten deyim  yerindeyse iplik söküğü gibi geliyor diye biliriz.  Amaç tabiki  Mobil Sohbet odalarinda güzel zaman geçirmek yeni taniştiğiniz insanlar ile doyasiya keyifli sohbet  etmektir.
Sonrasinda Mobil Sohbet odasinda yönetici olmak Nasil gerçekleşiyor :

Mobil Sohbet  odasinda yönetici olmak 5 aşamadan geçe biliyor diye biliriz. Administratörlükler  farklı alanlar için farkli görevler için eklenmektedir. IRC OPERATÖR’lüğünden başlayarak ROOT Administratör’lüğe kadar çıkış sağlaya bilirsiniz. tabi dediğimiz gibi her yöneticinin ayri bir görevi vardir Sunucu içersinde İsterseniz bunlardan kısaca bahsedelim:

1-) Mobil Sohbet Help Founderliği Sunucu içersinde ki komutlari bilen insanlar Helper veya Helpsop Helpfounder olarak Sunucu içersinde ki  Mobil Sohbet odalarindaki kullanıcılarin takıldığı noktalar da   yada bilmedikleri ve ögrenmek istedikleri işlemler Sonucun da  #Help  odasina girerek  Mobil Sohbet  odasinda kullana bileceğiniz komutlari ögrene bilir ve eğitimler sonucunda  komutlari sizde öğrenerek deneyimli bir Helpsop veya Helper olabilirsiniz.

2-)Mobil Sohbet Global Kanallar Görevlisi  bu alanda  Sunucu yöneticisi Mobil Sohbet Sitesi içersinde ki Bütün Kanallardan Sorumludur  ve  Kanal Founderleri ile devamli iletişim içersinde  #Staff #globalops gibis kanallarda Yetkililer ile bir olacağiniz kanaldir. Kanal Sorumlusu adminler ve Founderlerin Help bilgisine sahip kişiler olmalidir.

3-)Mobil Sohbet Nickserv yani sunucu içersindeki Rumuzlardan ve kayitlardan sorumlu kişilerdir bu kişilerinde  Help bilgisi olmalidir ve  Nick yani Rumuz kayit eden Mobil Sohbet  kullanıcılarinin sorunlariyla veya sorulariyla alakalı sunucu içersindeki ilgi ve alakalari olmalidir.

4-)Mobil Sohbet Sunucu içersindeki Radyo kanalı Sunucunun  can damaridir diye biliriz Sonuçta  kullanıcılar  Mobil Sohbet   sunucu içersinde güzel zamanlar geçirerek radyo kanalından istek isteye bilir veya radyo yayini yapabilirler. Canlı yayina konuk olabilirler sevdiklerine seslerini duyura bilirler..

5-)Mobil Sohbet Sunucu içersindeki Network yani Sunucu genel sorumlusu olarak atandiği görevde Sunucu içersindeki bütün departmanlarda görevini üstlenir Departmanlardan görevli olurlar. sirayla alttakinlerin calısmalarina göre yetkilerini yükseltirler veya alçaltirlar. Mobil Sohbet  odasindaki görevleri bunlardan ibarettir.

YORUMLAR

omegla sohbet sohbet hilbetSohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis