Mobil Sohbet  Chat keyfi

Mobil Sohbet Chat keyfi


Merhaba degerli okuyucularımız

Mobil Sohbet

Bugün sizlere her konuşmanın sohbet etmek olmadıgını anlatmaya çalişacagim. Karşimizda ki kişilerle iletişime konuşarak gecebiliriz. Demişler ya hani hayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa…
Konuşma şeklin kullandiğin kelimeler senin tarzının önemli bir parçasıdır. Bu neden ile konuşma tarzımızın giyinme tarzımızla davranışlarımızla uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. İşin açıkcası agzı laf yapan biri olmak
için ihtiyac duydugumuz şey konu bulmak degil konu ne olursa olsun konuşmayı etkileyici hale getirmek için konuyu sürdürmeyi öğrenmek gerekir. Bir konuyu anlatırken örneklerndirmek konuyu daha ilginc hale getırmek için

Mobil Sohbet

ustalaştıgınızda kendinize olan güveniniz artacaktır. Ufak şeylerden bile hikayeler cıkarabilmeniz örneklerde bulunabilmen her ortamda nerede bulunursanız bulunun konuşmanızda sıkıntı çekmenizi engelleyecek ve size cesaret vererek kendinize olan özgüveninizi artıracaktır.
Toplum içinde konuşmak için herseyden önce kendinize güvenmeli akıcı ve düzgün konuşmalısınız. Kelimelerinizi tane tane secin ve konuşurken asla başka bir şey düşünmeyin başka bir şey düşündügünüzde saçma sapan cümleler kurabilir ve karşı tarafında ilgisini başka yöne secebilirsiniz..
Eger kişilerin sizi can kulagı ile dinlemesini istiyorsaniz konuşmanizi çok fazla uzatıp yaymayın size olan ilgiyide başka yönlere çekmemelisiniz. Anlattıgınız hikayelerin dinleyenin gözünde canlanabilmesi için mutlaka çevrenizden örnekler vererek anlaşılır dil kullanamalısınız.
Çeşitli benzetmeler anlatacagınız konularınıza çeşitlilik katar, konuşmalarınızı güçlendirir ve basit konu olmaktan cıkarır.
Düzgün akıcı konuşmak için mutlaka bol bol güncel ve bilgilendirici konular makaleler dergi ve gazeteler okumalısınız. Hem okumak konuşmanızı düzeltir hemde bir yandan daha bilgili çevreniz il ilgili duyarsız kalmamış her konuda fikriniz olmasını saglar.
İnsanlar ile birlikteyken eglenceli iyi vakıt gecirmek istiyorsan önce sen kendin eglenceli eglenebildigini gösterebilen insan olmalısın. Unutmayınız ki karşınızda ki kişiler sizin aynanız gibidir sen ne verirsen oda sana aynı şekilde geri dönecektir.
Hayatınız da mizaha komediye yer açın unutmayın hayat hep mutsuzluk hep dert keder degildir. Hayata gülebilmek kendinize olan güvenli mutlu bir insan oldugunuzu gösterir. Konuşmak istediginiz insanları öncelikle gözlemleyin
bunu yaptıgınızda insanlarla konuşmanın cok kolay oldugunu göreceksınız.. Toplum içinde konuşmaya başlamadan önce karşımızda ki insanın konuşmasinin bitmesini bekleyin sözunu kesmeyin bu sizi itici anlayışsız biri yapar.
Evet degerli okuyucularım konuşmak anlaşılmak dinlenilmek ve saygı görmek istiyorsanız mutlaka yukarda belirttigim gibi davrandıgınız da toplum sizi kabul edecek ve etrafınızda sevilen biri olacaksınız.

Mobil Sohbet

YORUMLAR

omegla sohbet sohbet hilbetSohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis