Mobil Hediye

Mobil Hediye


Türkiye’nin  Bayram hediyesi geliyor , Bay bayan Mobile Sohbet , Mobil Sohbet  odalarin da sizlerde bayram hediyenizi almak istemez misiniz. Sizler için düzenlediğimiz ve en güzel şekilde keyif alacağiniz arkadaşlariniz ile birlikte güzel zaman geçireceğiniz   Mobil Sohbet Odalari  Türkiye’de yankılanmaya başladi bile  Sitemize giren kullanicilara en güzel şekilde  Mobil Hediye  başliği altinda güzel hediyelerimiz olacaktir.  Kimi insanlar diyor bunlar nedir ve nerelerde  daha kullanişli olur bunu en çok kimler ve ney için yapar. Aslinda  Mobil Hediye  diye birşey yoktur bu sadece kişisel bir  olaya bakış olarak düşünelim insanlarin daha hevesli daha  güzel Mobil Sohbet etmeleri için  insanlara bir teşvik diye biliriz. Biz  sitemize giren kullanicilar için bizlerle güzel zaman geçirenler ve  her zaman  bizleri tercih eden kullanicilar için  Mobil Hediye  olarak bir kampanya başlatmiş durumdayiz isterseniz bunlardan kısaca bahsedelim, unutmayin bu sadece Mobil Sohbet site kurucusunun başlatmiş oldugu bir kampanyadir. Öncelikle Sizler için avantajli olan ve  daha  güzel ve heycanli hale gelmesinde ki  en büyük etkenin ne olduğuna bakalim isterseniz.

1-) Mobil Sohbet odalarina geldiğinizde ve rumuzunuzu kayit ettiğiniz taktirde Size sunucu içersinde  VİP ÜYELİK   tahsis edilecektir ve her zaman Sunucu içersinde örnek : VİP_Sema Mobil Sohbet  sitesine giriş yapmiştir ve bütün  odalar’da (+) voice  olarak diğer normal kullanicardan daha üst siralarda olacağinizi unutmayiniz.  bu takıyı almak için rumuzunuzu kayit etmeniz örnek :  /ns register şifre mailadresiniz (mail adresi size ait ve kullandıgınız mail adresi olmalidir)  bu şekilde odamızda özel kullanıcı  konumuna gececeksiniz.

2-)Mobil Sohbet odalari  salonlarinda Sohbet ederek kendini ispat etmiş  kullanıcılarimiza dediğimiz gibi VİP TAKISI verilecektir. ve kendisini takip etmemiz için dikkat edeceğimiz unsurlar şunlardir :  online süresi , sohbeti , insanlarla diyaloglari , mirc mobil  bunlara dikkat edilerek kullanıcıya Global kanallarda Operatör yani  Kanalda görevli olma takısı verilecektir.  ve bu sunucu içersinde adim adim yükselen bir görevdir. bunu kendiside görecektir. Ve  çok eglenceli ve  güzel bir görev oldugunu anlayacaktir. En üst seviyeye kadar çıkmak isteyecektir. Sunucu içerinde (Haflop,op,Sop,Founder) olarak adlandırdıgımız takılar sunucunun bel kemiğidir ve bunlari güzel bir başari ve düzenle egosuz olarak başaran kullanicilarimiza ,  mobil Sohbet  odasinda   Yönetici  olma hakkı sağlanacaktir. Bunlarda  : oper/admin takılari alarak kaliteli bir sitede yönetici olma zevkini yaşayacaktir, tamamen  ücretsiz Mobil Sitesi  olarak Türkiyeye damga vuracağimiz bir konumda olduğumuzu unutmayiniz.

3-) Mobile Sohbet  odalarin da Kendi identiniz kendi hostunuz yani sizlerin belirlediği bir şekilde taninma istemez misiniz örnek Rumuzunuzun önünde veya arkadaşinda sizin belirlediğiniz kelimelerin yazmasi Sizin kanalda girişlerinizin farkli olmasini istemez misiniz   Mobil Sohbet  farkı ile bunun örneğine bir bakalım isterseniz.  örnek verirsek ve daha acıklamali olmasi için sitemizi ziyaret edip görsek olarakda göre bilirsiniz. Sevdiğiniz birşeyin veya hoşunuza giden bir yaziyi kanala giriş yaptiğiniz da görülebilir ( Örnek : Nick: Sanem M.Kemal@ATAM) olarak yazdiğiniz da  sizin artık orjinal ve herkesten farkli bir girişiniz  olacaktir. Otomatik olarak tanımlanacaktir. Mobil Sohbet

4-) Mobil Sohbet odalari sitesinde  bu  Mobil Hediye her giren kullaniciya verilmeyecektir ve  site içersindeki bütün kanallarda gözükecek olan bizlerin (Greetekle) olarak tanımladiğimiz bir mesajdir. isterseniz bunuda kısa  bir örnek ile acıklayip  mobil sohbet  odasinda nasıl bir fark yarattiğinizi anlatalim.
örnek: Sanem Kanala giriş yapmiştir:Giriş Mesaji: Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa.. şeklinde greet mesajiniz bütün kanallarda görülecek ve istediğiniz renk tonuyla  renklendire bileceksiniz.

5-)Mobil Hediye  bunlarla sınırli kalmayacaktir ve en son olarak siz değerli kullanıcılarimizi düşünerek ve en güzel paketi en sona sakliyoruz.  Mobil internet hediyesi  olarak   herkez’e verilecek bir hediye olmadiğini ve sitemiz içersinde en çok zaman geçirip  mobil Sohbet odalarinda kendisini iyice ifade eden ve  tanitan kullanıcımıza verilecek olan bir Mobil Hediye  olduğunu belirtmek isteriz. Herkeze verilmeme sebebi şudur  ;
Mobil Hediye
  internet paketi  bizi tercih eden ve  bizlerle daima irtibat’da kalan kullancılarimiza verilecektir. her zaman yenilenecektir. Bunu tabiki güvendiğimiz  inandığımız kullanıcılar ile  paylasacağiz Size güvenmemiz için  bizim ile 1 ay kadar kısa bir süreyi birlikte geçirmeniz ve   Mobil Sohbet  odalarinda bizlerle zaman geçirmeniz  yeterli olacaktir.  ilk etapda 2 gb kadar   bir internet paketi sağlanacaktir. her ay 1o kullanıcı belirlenip  bu 1o kullanıcımıza  hediye mobil  kampanyasi adı altinda internet hediyesi  olarak verilecektir. Sizlerin daha hızlı ve daha  güven içinde sohbet etmeniz için  Mobil Sohbet farkını daha güzel görmeniz için bu uygulamayi 01.07.2017 tarihinde işleme alacağiz çok fazla  yoğun talep olacağini düşünüyoruz ve   dediğimiz gibi her ay 1o kullanıcı  belirleyeceğiz bu kullanıcılari belirlememiz  oy birliği veya kura şeklinde olmayacaktir.  Mobil Sohbet  sitesinde daha fazla zaman geçiren , daha fazla sohbet’e katılan kullanıcılarimiza yönetim tarafindan seçilip Mobil Hediye  adi altında kampanyamız sunulacaktir.

İşte Sizler için yeni yılda yeni  Mobil Hediye bunlardir .Sizlerde artık ücretsiz internet paketi  kullanmak istiyorsaniz bizlerle zaman geçirerek sadece sitemizde yer alarak bu  kampanyandan faydalana bilirsiniz. bizim sitemizde oldugunuz gibi çeşitli sosyal medya sitelerinde’de gezinti yapabilirsiniz.  sadece hediye aldığiniz paketin tekrar yenilenmesi için ve ücretsiz sınırsız internet paketini daima kullanmak ve   sadece kontur parasi veya fatura  parasi vererek telefonunuzda kalici olarak Mobil Sohbet uygulamasi oldugu taktirde sizler en güzel şekilde yararlana bileceksiniz. Sizler için sundugumuz ve sunmaya devam edeceğimiz  hediyeler, kampanyalar  bunlarla sınırli kalmayacaktir. Türkiye’de yeni bir yüze ve kimliği bürünen  mobil Sohbet  sitesi kullanıcılari için herşeyi düşünüyor ve herşeyin en güzel şekilde  başarili ve kalici olmasi için verdiğimiz sözleri tutacağimizdan kimsenin şüphesi bile olmasin sadece  sizler için Mobil Hediye kampanya şartlarini güzelce okumaniz ve anlamanız durumunda   Mobil Sohbet  odasina giriş yapip kendinizi tanitip rumuzunuzu kayitladiğiniz andan itibaren tutumlariniz sohbetleriniz kişisel diyaloglariniz işleme alınmaya başlayacakti. Bay Bayan gençlerin daha sağlıklı sohbet etmesi daha güvenilir şekilde internette sörf yapmalari için herşeyi düşünüyoruz.
Bu kampanya sadece   Mobil Sohbet  sitesi için geçerlidir. Başka bir sitelerde böyle bir kampanya ile karşilaşmayacağinizi bilmeniz gereklidir.  Herkezin huzur için severek ve hoşgörü ile sohbet etmesi  için uygulamamiz kampanyalarimiz ücretsiz internet paketi devam edecektir. Bu sadece daha bir başlangıç oldugunu göreceksiniz. Sizler için en kaliteli ve güvenilir bir sohbet ortamı olmasi istiyorsaniz bizi tercih etmeniz yeterli gelecektir. MobilSohbett.Com Sitesi iy igünler iyi sohbetler diler.. Sohbetin gerçeği Türkiye’nin gözdesi  Mobil Sohbet  iyi günler diler…

YORUMLAR

Sohbet heryerde edilir ama bizimle sohbet etmek ayricaliktir 🙂

HEdiyeleriniz cok guzel tesekkür ederizz

bende çok beğendim çok güzel bir yazı olmuş devamını bekliyoruz

s.a böle güzel yazılar yazıonus haberde vermionus yazanın eline saglık güzel bir düşünce ortamda güzel sizde güzelsiniz :))

Cok guzel olmus int paketiniz icin tesekkur ederim http://www.Mobilsohbett.com

omegla sohbet sohbet hilbetSohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis