Chat Sitelerinde Mobil Sohbet İmkanı

mobil sohbet
reklam

Türkiye pazarina  3-4 yıl önce giren  Sohbet ve chat sitelerinde mobil sohbet imkani günümüzde artık pek çok  sohbet ve chat sitelerinin gözdesi olmayi başarmiş durumda  web site tasarimcilari  sitelerini artik mobil sohbet  appet’i ile  yenileyerek  kullanıcılara daha kolay ve  engelenceli bir mobil sohbet keyfi yaşatmayi  başarmiş durumdalar. google üzerinde  yayinlaşan mobil sohbet imkaninin ne gibi yararlari var

Saatlerce bilgisayar başinda kalarak sırt ağrilarindan ve elektirik masraflarini yari yariya indirecek en büyük  etken mobil sohbet etmek akıllı telefonlarin yerini aldiği bu dönemlerde gerçekleşen uygulamalar ile  elektirik faturalari düsüyor int. kota hız asimlari düşüyor akıllı telefondan baglanarak çok daha az internet harcamiş oluyoruz ve  dediğimiz gibi elektirik tüketimimizde düşüyor. Peki chat sitelerinde mobil sohbet etmenin ne gibi yararlari var derseniz eğer  site içersinde  global odalarda gezmek kolay oluyor ip adresiniz yasaklanasa banlansa bile  hiç düsünmeden tekrar giriş yaparsaniz giriş sağlaya biliyorsunuz mobil sohbet etmenin bu gibi yardimlari olmaktadir.

mobil sohbet kullanıcısı iseniz  üçretsiz katıldıgınız ve yuklediğiniz bu programlarda kesinlikle ücret ödemeyin  sizlerden üçret talep edenlerede kesinlikle kanmayin deriz. Şuda var çogu mobil sohbet sitesi artik üçretli ve üçret içinde  sizlerin sirtindan paralar  kazanmak isteyecektirler bunlara kulak asmamanizi dileriz. sonuçta oraya sizler sohbet etmek icin keyifli saatler geçirip arkadas edinmek için giriyorsunuz neden bu eglenceli ve güzel zaman geçireceğiniz bir mobil sohbet odasina üçret ödeyesiniz ki bunu hic anlamış değilim ama mobil site içersinde yetkili yönetici olmak isterseniz eğer  bundan üçret talep eden site sahipleri vardir ve günümüzde  artik birçok sitede  üçretsiz yönetici ve üçretsiz görevli olamiyorsunuz. bizim sizler için açtiğimiz mobil chat sayfamizda  rumuzunuzu kayitlamiş oldugunuzdan itibaren herşey üçretsiz olacaktir ve  üçretsiz kalacaktir. sitemizde  yönetici olmak isterseniz eğer bir süre geçtikten sonra  sitemizin global kanallarinda  oyun kanallarinda  görevli olabilirsiniz bu sekılde devam ederek talep görülürse online süreniz iyi olursa  yönetici olmaya hak kazanacağinizi unutmayiniz. ve  arkadaşlariniz ile özel odalarda sohbet ederek kendi grubunuzu oluşturarak  saatlerin nasil geçtiğini anlamayacaksiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

mobil sohbet

Yedi Keklik

Çanakkale boğazi düşmanla sarilmişti şiddetli bi depremle sanki yer ...

YORUMLARYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

>