Batman Mobil Sohbet Kanallari

Batman Mobil Sohbet Kanallari


Türkiye’nin Yeni Yüzü Gençlerin heran kullandıklari bir mobil uygulamayi daha önce hayatinizin da karşisina mutlaka cıkmıştır. Batman gibi kışlarin sert ve yoğun geçtiği aylarda bile internet kesintilerinden sonra ileri teknolojiye sahi cep telefonlariyla Batman mobil sohbet sitelerin de rahatlıkla  bağlantisi kesilmeden sohbetine devam ede biliyor.Kullanicilar için hazirlamiş olduğumuz mobil uygulama da Leptop kullanmiyormuş hissine sahip oluyor. Sohbetin yoğun oldugu bir mobil sitede  batman’in sorunlarini konusuyorlar Batman halkının bir ortak noktada buluşarak birbirlerini dinlemeleri yeni arkadaş edinmeleri ve en büyük süpriz ise sitenin yöneticisi tarafindan batman’in belirli ilçelerinden giren kullanıcılarin birbirlerine atmak istedikleri resimleri görevliler dahilin de uygun video resim içerikli eglence amaçla atilmiş sunumlari yayinlamaktayiz.Kullanicilarimiz mobil sohbet programi içersindeyken karşilarinda ki kullanicilar ile  iletişimin ve sohbetin daha yüksek kalitede olmasi için insanlarin sanal da olsa yapmak istediklerine bizde destek olarak  Mirc mobil sohbet de yaşamak güzel bir duygu ve bağlilik oldugunu biliyoruz.

 

Aslnda dicle’nin aktiği topraklar farkli olmaz mı sizcede Türkiye’nin sayili şehirlerinden olan Batman ve antik kenti hasankeyf üç bini aşkın mağarası, orta çağdan kalma tarihi köprüsü, eski çarşısı, camii minareleri ve tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikasıdır. Şanlıurfa’dan sonra bölgede ikinci gelmektedir. Şimdi de gençlerimiz bu geçmişi konuşmak için de bir mobil site de buluşup diledikleri gibi tarihlerini konuşa biliyorlar ne kadar da güzel aslında birbirini tanimayip da saygili konuşan bir milletiz.

Batman mobil sohbet odamiz sizler için tamamen ücretsiz kalacaktir. Sitemize girdiğin andan itibaren rumuzunuzu  operatör tarafindan biliyorsaniz kendiniz de /ns register ŞİFRENİZ MAİL ADRESİNİZ şeklinde doldurarak kayıt altına almış oluyorsunuz. Batman mobil sohbet adinda bizim tarafimizdan güvenliğiniz ve site dışı saldıralardan korunmaktasiniz. site içersinde sohbetinizin seviyeli düzeyle olmasini sizden rica etmekteyiz. Siyaset’i ileri derecede kadar tartişacak kadar konuşmak yasaktir. mobil Sitemiz içersinde ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK‘E Yönelik ırkçı veya kötü davranişlarda siteden uzaklaştiracaksiniz.

Bu şekilde kayıt işlemleriniz oluşturulmuş durumdadir. Sohbetinize baslaya bilirsiniz. Mobil Kanallar hakkında bilgi vermek gerekirse kısaca söyle özetleye biliriz.

1-) Radyo , Sohbet  Mobil odalarimiz Sohbet’e açıktır.
2-) yarisma , islam  , carkıfelek gibi beş adet kanalımız Sohbet’e açıktır
3-) Rumuz ve irc kanal sorunlari için #Help 
4-)Yönetici ve Kanal Sorumlulari içi  #Operhelp

Sunucumuzun kısaca kullanıcılar için vermiş oldugu güvenlilik ve sağduyu içersinde Batman mobil sohbet sitelerin de dilediği gibi zaman geçirecektir. Yurt disi girişlerimiz batman mobil sohbet yazarak en güzel şekilde kalıcı arkadaşlıklarin önüne gececektir.

YORUMLAR

ben çok sevdim sizleri bilmem herkez sohbet ediyor ve hersey cok güzel

Dostlugun sohbetin muhabbetin dibine vuran bir yer her zaman güler yüzlü insanlar..

İstanbul Mobil Sohbet

omegla sohbet sohbet hilbetSohbet Teması Sohbet Temaları Bedava Bahis